Yol & Köprü Projeleri

KARAYOLU KÖPRÜ İNŞAATLARI

Darendeli Holding, köprü trafiğinin yoğun olduğu alanlarda, yolda, yolun alt kısmında, yol üstünde karayolunda genişleme ve düzenleme yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Altgeçit veya üstgeçit köprüye veya diğer yol çalışmalarına bir başka alternatiftir, öncelikli olanın yoğunluğu göz önüne alınarak çalışmalar yapılır.

Mühendis ekibimiz tarafından hazırlanan plan ve programlar, ihtiyacı en üst düzeyde tutmaya çalışan kamusal veya özel kuruluşların çıkarlarını temsil eder. Teknik yetkinlikleri en üst düzeyde olan ekibimizle otoyol, viyadük yapımı ve diğer ihtiyaçların üstesinden gelebilecek şekilde planlayabilir ve uygulayabiliriz.

KÖPRÜ & YOL İNŞAATLARI

Kentlerin gelişmişliğinin simgesi olan ‘Yol ve Köprü İnşaatları’, alanında uzman proje grubumuzun iddialı olduğu alanlar arasındadır.

Türkiye’de birçok projeyi başarı ile tamamlamış olan Darendeli Holding farklı illerde yol ve köprü projeleri sürdürmektedir.

Darendeli Holding ve ilgili şirketleri, bir dizi büyük çaplı yol projelerini başarıyla tamamlamıştır. Darendeli Holding yaptığı projeler sayesinde, Avrupa ve Asya’nın önde gelen uluslararası tasarım ve inşaat müteahhitlerinden biri olarak tanınmaktadır. Bölgesel yollardan köprülere, köprülerden kentsel alanlardaki önemli otoyollara ve baypaslara kadar uzanan projeleri başarıyla gerçekleştirmek için gerekli becerilere ve tecrübeye sahibiz.

Hizmetlerimiz tasarım, geliştirme, yapım, işletme ve bakım konularını kapsar.

Uzmanlık alanlarımız arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Geçişler ve otoyollar
  • Karayolları ve arterler
  • Yerel yollar
  • Köprüler
  • Ulaşım ve nakliye yolları
  • Tüneller
  • Pistler
  • Şev düzenlemeleri – Seddeler
  • Embankments

TÜNEL PROJELERİ

Darendeli Holding ve ilgili şirketleri, Avrupa ve Asya boyunca demiryolu, yol, su, petrol ve gaz projelerinde kapsamlı tünel açma tecrübesine sahiptir.

Grubun tünel uzmanlığı, toprak basıncı dengeli ve burgulu tünel açma makinelerinden yol kafalarına ve delme ve patlamaya kadar olan tüm önemli tünelleme yöntemlerini kapsar.

Darendeli Holding, aynı zamanda boru hatları ve demiryolu hattı tesisatları, elektrik ve mekanik işler, kaplama ve portal yapımı gibi tünel içi çalışmalar konusunda kapsamlı tecrübeye sahiptir.

Tüm tünel ve ilgili işler, uluslararası standartlar dâhilinde Darendeli Holding tarafından belirlenen güvenlik, kalite ve çevre yönetimi sistemlerine uygun olarak gerçekleştirilir ve bu nedenle mümkün olan en yüksek inşaat endüstrisi standartlarına ulaşır.