Yatırımcı İlişkileri

Büyüyen Türkiye'den, Yükselen Değer

Yatırımcı İlişkileri Felsefesi

Darendeli Holding, hissedarlarına uzun vadeli kazandırmayı kendini adamıştır ve şirket operasyonlarının şeffaflığının, kendi kurumsal sorumluluğunun önemli bir parçası olduğuna inanır. Darendeli Holding, düzenli ve açık iletişim kanallarını benimsemiştir.İletişim programları, yasal açıklamaların ve norm bildirimlerinin de ötesine giderek bu yaklaşımın; yatırımcılarıyla ve piyasa bileşenleriyle uzun soluklu ve sağlam ilişkiler kurmasını sağlayacağından emindir.


İştirak Faaliyetlerimiz

Güvenlik Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Zayıf Akım Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Donanımları, Lisans, Sistem Entegrasyon ve TV & Medya.

Çalıştığımız Sektörler

Kamu Kurum ve Kuruluşları, Üniversiteler, Belediyeler, Hastaneler, Bankalar, Güvenlik Şirketleri, Alış Veriş Merkezleri ve Özel Sektör Kuruluşları.

Şirketler & Markalar

Darendeli Holding olarak iştirak ettiğimiz şirketler: Pikselsoft, Rhxo Teknoloji A.Ş., Maraton Teknoloji, Mavi Nokta, PikselLock ve Ekonometri TV
0
+
Sektör
%
0
Yerli Sermaye
0
+
Şehirde Direk Operasyon
%
0
Yıllık Büyüme (CAGR)


İş Gücü Dağılımı

Teknoloji sektörünün en hassas konusu nitelikli iş gücü üretmektir. Bu sebeple; nitelikli hizmetin ancak nitelikli insanlarla verilebileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz. Türkiye’nin 66 ilinde doğrudan yürüttüğümüz operasyonlarımız ile gerek proje ve saha yönetimi gerekse stratejik ve finansal çalışmalarımızda hassas davranırız. İştirak şirketlerimiz ile birlikte yürüttüğümüz operasyonlarda iş yükü dağılımımız bu felsefimizi açıkça ortaya koymaktadır.

Proje ve Saha Yönetimi
63.4%
Teknik
16.5%
Finans
11.2%
Yönetim
8.9%