Teknoloji

Son 25 yıl içinde internetin doğuşuna, güvenlik teknolojilerinin gelişimine, tonlarca ağırlıkta ki depolama ünitelerinin iki parmağımızın arasına sığacak kadar küçülmesine varıncaya kadar birçok yeniliğe şahitlik ettik.

Darendeli Holding’de iştirak şirketlerimiz küresel ölçekte hem işletmeler hem de devlet kurumlarına donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Özel BT çözümlerimiz, iş dünyasına yönelik hizmetlerimiz ve teknoloji odaklı yaklaşımımız ile, müşterilerimizi çok hızlı değişen trendlerin ötesine taşıyoruz.

Geliştirdiğimiz teknolojiler, dünyanın 25 ülkesinde bulunan müşterilerimiz tarafından kullanılıyor. İştirak şirketlerimiz, her biri kendi alanında uzmanlaşmış yetkin ve tecrübeli ekibiyle birlikte güvenlik teknolojileri, yazılım geliştirme, zayıf akım sistemleri, yüz tanıma sistemleri, coğrafi bilgi sistemleri, bilgisayar donanımları, lisanslama, sistem entegrasyonu ve TV & medya alanlarında faaliyet göstermektedir.

Darendeli Holding’in teknoloji grubu, geliştirme ve tasarım alanlarında sınıfının en iyisi, birinci sınıf mühendis takımı üzerine kurulmuştur.

İZLEME SİSTEMLERİ

İzleme sistemleri insanları korumak, yönlendirmek ya da yönetmek gibi amaçlarla davranışları, hareketleri veya diğer değişkenlerin gözlemlenmesidir. Elektronik cihazlar (CCTV) kullanılarak bilginin elektronik olarak aktarılması ile uzaktan gözlem yapılabilmektedir.

İzleme sistemleri, devlet kurumları tarafından istihbarat toplama, suçun önlenmesi, belirli bir objenin, sürecin, grubun ya da kişinin korunması veya suçun araştırılması amaçları ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda, suç örgütleri tarafından hırsızlık ve insan kaçırma gibi suç faaliyetlerini planlama ve işleme amacıyla kullanılırken, işletmeler tarafından da gözlem yapma ve özel araştırma amaçları için kullanılmaktadır.

  • CCTV İzleme Sistemleri
  • Video İzleme ve Komuta Sistemleri
  • Trafik Kontrol Sistemleri
  • Trafik Bilgilendirme Sistemleri

CCTV Kamera Sistemleri

Video İzleme ve Komuta Sistemleri

Trafik Kontrol Sistemleri

Trafik Bilgi Sistemleri

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Alarm Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

X-Ray Güvenlik Sistemleri

Parmak İzi Tanıma Sistemleri

Turnike & Bariyer Sistemleri

Metal Kapı Detektörleri

Yangın Algılama & İhbar Sistemleri

Akıllı Adresli Sistemler

Siber Güvenlik

DIGITAL SIGNAGE UYGULAMALARI

Dokunmatik masa, video wall, görüntüleme, yazılım, uygulama, sdk ve izleme teknolojileri alanında, lider geliştirici ve tedarikçiler arasındayız.

Teknoloji grubumuz, interaktif dokunmatik ekranlı uygulamalar ve çok kullanıcılı yenilikçi yazılımlar geliştiriyor. Büyük boyutlu ekranlarda, masalara ve duvarlara entegre ekranlarda, multimedya içeriklere parmaklarınızın doğal hareketleri ile sınırsız sayıda insan ile aynı zamanda ulaşabilirsiniz.

İşletmeler, interaktif reklamlar, eğlendirici bilgiler ya da fuar ve etkinliklerde etkileşimli sistemler ile müşterilerini şaşırtıyor. İletişim sürecinde etkin bir şekilde dahil olmak karşı tarafta duygusal bir tecrübe oluşturarak marka, ürün ve hizmetlere daha yüksek seviyede dikkat çeker. İşletmeler, günlük bazda, daha yaratıcı, verimli ve kaliteli iletişim ile katılımcı takım çalışmasına kavuşurlar.

Dokunmatik Ekranlar, Monitörler ve Videowall Ürünleri

Duvara Monteli LCD Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik Çerçeveli Dokunmatik Ekranlar

İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI

RiCOPTER

Özellikler & Performans

Maks. Kalkış Kütlesi: 25 kg
Maks. Sensör Yükü: 6,5 kg’a kadar
Yüksüz Ağırlık: 11 kg
Uçuş Hızı: 20 – 30 km/h
Kalkış/İniş: Dikey kalkış ve iniş
Taşıma Alanı Boyutu: 1,220 mm x 810 mm x 540 mm
Taşıma Kapasitesi: Yaklaşık 20 kg

Limitler

Maks. Yatay Hava Hızı: 60 km/h
Maks. Tolere Edilebilir Rüzgar Hızı: 30 km/h
Maks. Yükselme Hızı: 6 m/sec
Maks. İniş Hızı: 1.3 m/sec
Min. Çalışma Sıcaklığı: -5°C OAT
Max. Çalışma Sıcaklığı: +40°C OAT

MATRICE 600 PRO

Genel Bilgi

Matrice 600 Pro (M600 Pro) M600 modelinde bulunan özelliklerin yanı sıra geliştirilmiş uçuş performansına ve daha iyi yükleme kapasitesine sahiptir. Kurulu gelen kollar ve antenler kurulum için gereken süreyi azaltırken, sistemin modüler tasarımı ise ek modüllerin monte edilmesini kolaylaştırıyor.

Özellikler

Maks. Hız: 40 mph / 65 mph  (rüzgarsız)
Uçuş Süresi (6 adet TB47S batarya ile): 32 dakika (ağırlıksız) 16 dakika (6 kg ağırlık ile)
Uçuş Süresi (6 adet TB48S batarya ile): 38 dakika (ağırlıksız) 18 dakika (5.5 kg ağırlık ile)
Maks. Açı: 25°
Batarya Kapasitesi: 4500 mAh

XACTSENSE MAX-8

Genel Bilgi

Kritik uçuş aksamları için gelişmiş titreşim izolasyonu ve özel CNC montaj donanımı ile birlikte, Max-8 V1.2 tekrarlanan otonom iniş-kalkış görevleri için daha istikrarlı ve güvenilirdir.

MAX-8, fotogrametri ve LİDAR ile çalışan mühendisler için baştan sona sağlam ve kolay taşınabilir bir hava aracı olması amacıyla tasarlandı. Kompakt tasarımı sayesinde dakikalar içinde harekete geçirilebilecek ve sağlam muhafaza içinde taşınabilir. Profesyonel bir düzeyde fotogrametri çalışmalarına başlayabilmek adına ihtiyacınız olan her şeye Photo Mapping paketi ile ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Çapraz Boyutu: 3 ft. (910 mm)
Ağırlık: 4.54 kg
Batarya: 16000mAh 6s 15c Lipo batarya
Uçuş Süresi: 35 dakikaya kadar
Maks. Uçma Hızı: 50 mph (80.5 km/h)
Motor: 340 kV

RIEGL VUX-1UAV

Genel Bilgiler

RIEGL VUX-1UAV (önceki modeli VUX-1) ölçüm performansında olduğu gibi sistem entegrasyonunda da İHA’ların gelişen araştırma zorluklarını karşılayan çok hafif ve kompakt bir lazer tarayıcıdır.

İHA’ların belirli kısıtlamaları ve uçuş özellikleri bakımından, RIEGL VUX-1UAV herhangi bir doğrultuda ve hatta sınırlı ağırlık ve alan koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece bir güç kaynağına gereksinim duyan RIEGL VUX-1UAV güç tüketimi konusunda da oldukça tasarrufludur. Çalışmalardan elde edilen veriler 240 GByte’lık dahili SSD’ye kaydedilirken aynı zamanda bütünleşmiş LAN-TCP/IP ara yüzü ile birlikte eş-zamanlı veri taraması da yapılabilmektedir.

Özellikler

* 10 mm ölçüm derecesinde doğruluk
* 200 tarama/saniyeye kadar tarama hızı
* 500,000 ölçüm/saniyeye kadar ölçüm hızı (@ 550 kHz PRR & 330° FOV)
* 1,000 ft’den daha fazla uçuş irtifası
* Pratikte sınırsız veri toplamak için 330° ye varan saha görünümü
* Düzenli nokta deseni, mükemmel paralel tarama hatları
* En ileri RIEGL teknolojisi
* Çoklu hedef kapasitesi – pratikte sınırsız sayıda hedef ekosu
* Kompakt tasarım (227x180x125 mm), hafiflik (3,5 kg) ve dayanıklı
* Profesyonel İHA’lara kolay montajlanabilir
* IMU montajı için mekanik ve elektriksel arabirim

ZENMUSE XT

Genel Bilgiler

Havadan termal görüntüleme hiçbir zaman DJI Zenmuse XT’nin imkan verdiği kadar kolay olmamıştı. DJI’nın gimbal teknolojisindeki ve görüntü aktarımındaki rakipsiz uzmanlığını bir araya getiren Zenmuse XT havadan termal görüntülemede hızlı ve güvenilir nihai çözümdür. Noktasal hassasiyet ile geniş alanları daha hızlı tarayabilir, analiz ve raporlama için verilerinizi kaydedebilirsiniz.

Özellikler

Termal Görüntüleyici: Soğutmasız VOx Mikro bolometre
FPA/Dijital Video Görüntüleme Formatları: 640 × 512 / 336 × 256
Piksel Aralığı: 17m
Tam Kare Hızları: 30 Hz (NTSC)/25 Hz (PAL)
Dışa Aktarılabilir Kare Hızı: <9Hz *
Duyarlılık (NEdT): <50 mK at f/1.0
Formatlar: JPEG (8 bit) / TIFF (14 bit)
Video Formatı: MP4
Dijital Yakınlaştırma: 2x, 4x, 8x
Lens Seçenekleri: 6.8mm, 7.5mm, 9mm, 13mm, 19mm