Şirketler

İştirak Şirketlerimiz

Darendeli Holding bünyesinde hissedarı olduğumuz iştirak şirketlerimiz ile birlikte Güvenlik Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Bilgisayar Ürünleri, Sistem Entegrasyon Hizmetleri ve TV & Medya olarak 5 ana alanda faaliyet göstermekteyiz. Çözüm odaklı çalışan şirketlerimiz, Türkiye’nin 66 ilinde direk operasyonları ile müşterilerine en doğru çözümü sunma prensibi ile hareket etmektedir.


Pikselsoft

Pikselsoft, dünya çapındaki müşterilerine teknoloji çözümleri sunan bir yazılım ve bilişim teknolojileri şirketidir. 15 yıldan beri IT çözümleri üreten Pikselsoft, sağladığı yazılım ve teknik destek hizmetleriyle müşterilerinin yeni pazarlara açılmasını sağlamak, rekabet güçlerini artırmak, operasyonlarını düzenlemek, verimliliklerini artırmak, iyileştirme fırsatları sunmak ve şirket-içi iletişimi arttırmak gibi alanlarda teknoloji ürünleri geliştirmektedir.


RHXO Teknoloji A.Ş.

RHXO Teknoloji A.Ş. Bilgisayar ve Çevresel Ekipmanların satışı, desteği ve kurulumu alanlarında hizmet vermektedir. Çeşitli kategorilerde binlerce üründen oluşan donanım kataloğu ile Masaüstü ve sunucu (server) bilgisayarlardan, tabletlere, lazer yazıcılardan, TV ve depolama ünitelerine varıncaya kadar farklı ürün kategorilerinde satış ve destek hizmetleri sağlamaktadır.


Maraton Teknoloji

Maraton Teknoloji, Sistem entegrasyonu, otomasyonu ve yapılandırılması gibi alanlarda mühendislik hizmetleri sağlayan bir şirkettir. Liman otomasyonlarından, kompleks network çözümlerine varıncıya kadar birçok alanda teknik destek sağlamaktadır. Akıllı Bina Uygulamaları, Elektrik Taahüt, Çevre Güvenlik, Mobese Çözümleri, Veri Merkezi Çözümleri şirketin sunduğu hizmetler arasındadır.


Mavi Nokta

Mavi Nokta, kamu kuruluşlarına ve özel sektörde ki müşterilerine yakınlık sensörleri üzerinden kapalı alan yönlendirme (indoor navigation) hizmetleri sağlamaktadır. Sahip olduğu iBeacon teknolojisi ile, coğrafi bilgi sistemlerine entegre olabilen Mavi Nokta, kompleks binalarda haritalar üzerinden navigasyon, etkileşim, lokasyon bazlı pazarlama ve yoğunluk haritaları çıkarma gibi dinamik hizmetler sunmaktadır.


PikselLock

Türkiye’de, Akıllı Anahtar Sistemleri deyince akla ilk gelen şirketlerden biri PikselLock’tur. Sağladığı güvenli ve akıllı anahtar sistemleri ile biyometrik geçiş kontrolünden, zamanlanmış yetkilendirme süreçlerine varıncaya kadar birçok alanda hizmet vermektedir. PikselLock anahtarları ile kapıların güvenliği başarılı bir şekilde sağlanmakta, geçişlerin kontrolü raporlanabilmekte ve yetkilendirme işlemleri ile kapı güvenlikleri uzak bağlantılarla yönetilebilmektedir.


Ekonometri TV

Ekonometri TV, Etik İş Televizyonu misyonu ile yayıncılık faaliyetlerini devam ettiren Türkiye’nin yeni nesil bir iş ve ekonomi kanalıdır. Etik Ekonomi olarak yayıncılık faaliyetlerimizin ana odağını ekonomi ve finans alanı oluşturmaktadır. Ekonometri TV, Türkiye’ninbu alanda ki büyük potansiyelini gerçekleştirme yolunda Türk ekonomisinin en önemli paydaşlarından birisi olmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir. Ekonometri TV vizyonu; tarafsız bir habercilik anlayışına sahip, ileri teknolojiyi kullanan Türkiye’nin lider iş ve ekonomi kanalı olmaktır.