Mobil, Fintech, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka Girişimcilerine Çağrı

Biliyoruz ki, dünyayı değiştirecek teknolojilerin Türkiye’den çıktığı günler çok yakın! DNA’sında inovasyon olan DARENDELİ HOLDİNG olarak biz, gelecek için bugüne kadar girişimcilere ve start-up’lara hep destek olduk ve olmaya devam ediyoruz!

2017 yılından itibaren başlattığımız Girişimcilik Programı ile yenilikçi teknoloji fikirlerine yepyeni bir destek veriyoruz.

Çünkü;

Start up’ların yatırıma ihtiyacı var. Altyapımız, tecrübemiz, ilk ürün için sağladığımız finansal destek ve projenin ilk müşterisinin hazır olması Start-Up’lara iyi gelecek. Biz bunu gerçekleştirmek için teknoloji ile çözülebilecek problem ve ihtiyaçlara inovatif çözümler üreten, kıvrak ve yaratıcı zekaya sahip girişimciler arıyoruz.

DARENDELİ HOLDİNG olarak şuna inanıyoruz:

Türkiye’de Teknoloji sektörünün geleceğini büyük şirketler tek başına belirlemeyecek.

Sektör olarak hayalini kurduğumuz gelecek vizyonu bizce girişimci ve üretken beyinlerin ve start-up’ların birlikte çalıştıkları, yaratıcılıklarını ortaya koydukları işbirlikçi inovasyon modeliyle mümkün olabilir. Bu yüzden bugün start-up’lara ve start-up adaylarına diyoruz ki: Geleceği şekillendiren teknolojiler sizlerin katkısı ile Türkiye’yi teknoloji alanında dünyada söz sahibi yapar bir konuma gelecektir.

Program kapsamında ilgilendiğimiz alanlar:

  • Mobil
  • Fintech
  • Siber Güvenlik
  • Yapay Zeka

Proje sunumlarınızı proje@darendeli.com adresine gönderebilirsiniz.