Mobil, Fintech ve Yapay Zeka Girişimcilerine Çağrı

Biliyoruz ki, dünyayı değiştirecek teknolojilerin Türkiye’den çıktığı günler gelecek! DNA’sında inovasyon olan DARENDELİ HOLDİNG olarak biz, gelecek için bugüne kadar girişimcilere ve start-up’lara hep destek olduk! Çünkü gün gelecek, Türkiye’den de bir teknoloji devi çıkacak!

2017 yılından itibaren başlattığımız Girişimcilik Programı’yla yenilikçi teknoloji fikirlerine yepyeni bir destek veriyoruz.

Çünkü;

Start up’ların yatırıma ihtiyacı var. Altyapımız, tecrübemiz, ilk ürün için sağladığımız finansal destek ve projenin ilk müşterisinin hazır olması Start-Up’lara iyi gelecek. Biz bunu gerçekleştirmek için teknoloji ile çözülebilecek problem ve ihtiyaçlara inovatif çözümler üreten, kıvrak ve yaratıcı insanlar arıyoruz.

DARENDELİ HOLDİNG olarak şuna inanıyoruz:

Türkiye’de Teknoloji sektörünün geleceğini büyük şirketler tek başına belirlemeyecek.

Sektör olarak hayalini kurduğumuz gelecek vizyonu bizce akıllı beyinlerin ve start-up’ların birlikte çalıştıkları, yaratıcılıklarını ortaya koydukları işbirlikçi inovasyon modeliyle mümkün olabilir. Bu yüzden bugün start-up’lara ve start-up adaylarına diyoruz ki: Geleceği şekillendiren teknolojiler sizlerin katkısı ile Türkiye’yi teknoloji alanında dünyada söz sahibi yapar bir konuma gelecektir.

Program kapsamında ilgilendiğimiz alanlar:

  • Mobil
  • Fintech
  • Yapay Zeka

Yatırımcı sunumlarını proje@darendeli.com adresine gönderebilirsiniz.