Medikal

DARENDELİ HOLDİNG bünyesinde yer alan medikal cihaz bölümü, çok geniş bir ürün yelpazesi ve buna bağlı olarak geniş bir kullanıcı kitlesine hitabeden bu dinamik pazarda, diğer grup şirketlerimizde olduğu gibi genç ve tecrübeli kadrosuyla tüm Türkiye’ye ve Kuzey Afrika ülkelerine hizmet vermektedir.

Medikal Cihaz Bölümü, grup felsefemize paralel olarak daima en yeni ve gelişmiş tıp teknolojilerinin Türkiye’ye tanıtılmasında öncü rolünü üstlenmiştir. Deneyimli ve dinamik kadrosu, gelişmiş ülkelerde uygulanan yenilikleri sürekli takip ederek, bu yeni tekniklerin Türkiye’ye getirilmesi ve kullanımı konusunda öncülük etmiştir.

DARENDELİ HOLDİNG, 20 yıllık süreç içerisinde Türk tıp sektörüne, Tomografi Cihazları, Röntgen Cihazları, MR Cihazları, Ultrason Cihazları, Kardiyoloji, Anestezi&Yoğun Bakım, Fizik Tedavi, Spor Hekimliği alanlarında, Efor Test, Holter, Yoğun Bakım Ventilatörü, Monitörizasyon, Ameliyathane Cihazları, Sterilizasyon, Kardiyopulmoner Egzersiz, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon sistemleri ile hizmet etmiş, son yıllarda Robotik Rehabilitasyon konusunda geniş bir ürün yelpazesi ile öncülük etmektedir.

Medikal grubumuz bünyesinde hizmet alımı gerçekleştiren firma ve kurumlara, sağlık ekipmanlarına yönelik leasing finansman çözümleri de sağlanmaktadır.

Tomografi Cihazları

Röntgen Cihazları

MR Cihazları

Ultrason Cihazları