İnşaat

Darendeli Holding, genç ve dinamik personelin yaratıcılık ve yoğun çabaları ile dünya çapında kaliteli işler sergilendiği bir başarı öyküsüdür.

Türkiye’de inşaat faaliyetlerine 1999 yılında başladık. O zamandan bugüne, Darendeli Holding tarafından birçok inşaat projesi başarılı bir şekilde anahtar teslim şeklinde tamamlanarak kullanıma sunuldu. Bu projeler arasında çeşitli kamu binaları, hastaneler, askeri tesisler, üniversite binaları, eğitim binaları ve kütüphaneler, otel inşaatları, kongre merkezleri, sergi salonları, köprüler, yollar, altyapı işleri (temiz su şebekesi ve kanalizasyon), fabrikalar, elektrik santralleri, rüzgar ve güneş enerji santralleri, enerji iletim hatları, boru hatları (petrol, doğalgaz), alışveriş ve ticaret merkezleri, toplu konut-sosyal konut-lüks konut projeleri, rezidans ve villa inşaatları, çevre tanzimi, şehir ve bölge planlama, arıtma tesisleri (içme suyu ve atık su), hafif raylı (transit) sistemler, demiryolu inşaatları yer alıyor.

Darendeli Holding kalite politikasını Avrupa, Asya ve Orta Doğu standartlarına yükseltti. Deneyim ve kalite politikalarını uluslararası inşaat projelerinde uygulayan Darendeli Holding, küresel inşaat pazarında prestijli projeler yürütüyor.

LÜKS KONUT & TOPLU KONUT PROJELERİ

Darendeli Holding, lüks villalardan özel ve standart dairelere kadar kapsamlı sosyal konut ve toplu konut gelişim portföyüne sahiptir.

Yüksek teknolojili olanaklar ve kaliteli dinlenme tesisleri içeren modern, çağdaş tasarımlar sunmak konusunda uzmanız. Darendeli Holding ayrıca büyük ölçekli konaklama köylerinin mühendislik, tedarik ve inşaatı ile ilgilidir.

Holdingimizin sürdürülebilir enerji açısından verimli tasarımları uluslararası kalite standartlarını karşılamakta ve şirketimiz çok daha düşük maliyette modern konutlar inşa ederek toplu konut sektörüne ve kentsel dönüşüme katkı sağlamaktadır.

OTEL PROJELERİ

Darendeli Holding, bulunduğu bölgeler içerisinde birçok büyük otel projesi geliştirerek hizmete girmesini sağladı. Grup, bölgesel olarak özel tasarım unsurlarını modern mimari özelliklerle ve bitirişlerle birleştirmede uzmanlaşmıştır.

Darendeli Holding’in tasarım ve inşa çözümleri, lüks oda, süit, balo salonu ve kongre merkezleri içeren seçkin çözümler içermektedir. Ayrıca, Darendeli Holding’in otel yatırımları arasında tatil köyleri, plaj kulüpleri, kaplıcalar, restoranlar, alışveriş alanları ve eğlence tesisleri yer almaktadır.

TİCARİ PROJELER

Darendeli Holding, çok katlı ticaret ve iş merkezi inşaatları alanlarında bölgenin en tanınmış ve saygın şirketleri arasındadır.

Darendeli Holding, pasif ve aktif çevre özelliklerini maksimum fayda kazanılacak şekilde birleştirerek birçok projeyi başarıyla tamamlayarak teslim etti.

Darendeli Holding’in kapsamlı inşaat çözümleri, tasarımdan, alt ve üst yapıların inşaatına kadar bir projenin bütün elementlerini barındırmaktadır.

HASTANE PROJELERİ

Darendeli Holding, hastane ve sağlık tesisleri ve komplekslerinin yapımında güçlü bir geçmişe sahiptir. Uzman tedarikçilerle yakın işbirliği içinde, müşterilerimize yüksek kaliteli, önde gelen araştırma ve işleme tesislerini üretmek için entegre teslim modellerini kullanıyoruz.

Darendeli Holding, son teknoloji ürünler ile çağın gereklerine uygun olarak sunduğu sağlık tesislerini teslim etmekten gurur duymaktadır. Darendeli Holding olarak, müşterilerimize yüksek standartlara sahip projeler ve müşteri ilişkileri için değer katan yenilikçi inşaat yöntemleri geliştirmeye kararlıyız.

KAMU & SAVUNMA PROJELERİ

Darendeli Holding, Ortadoğu, Avrupa ve Asya’da çeşitli devlet ve savunma binaları projelerini başarıyla tamamlamış ve teslim etmiştir.

Tasarımdan, donatılara ve sonrasında ise bakım/onarım hizmetlerine kadar, müşterilerimize benzersiz anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Kalifiye mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve proje yöneticilerimiz, faaliyette bulunduğumuz bölgelerde çeşitli hükümet ve savunma yerleşkelerini başarıyla teslim etmişlerdir.

EĞİTİM & KÜLTÜR MERKEZİ PROJELERİ

Darendeli Holding, bir bilgi bankası oluşturmanın önemini anlamış, Avrupa ve Asya’nın önde gelen eğitim, kültür merkezi ve kütüphane projelerinde yetkin yüklenici olarak tanınmaktadır.

Büyük üniversitelerin, okulların, teknoloji parklarının, tiyatroların ve müzelerin tasarımını ve yapımını içeren geçmiş performansımız bu konudaki kalitemizi kanıtlar niteliktedir.

Darendeli Holding uzmanları, bu mega projelerin yürütülmesi sırasında dünya standartlarında akademik binalar, ders amfileri, oditoryumlar, kütüphaneler, dinlenme tesisleri, konut, konaklama ve yemekhaneler tamamlamıştır.

ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Darendeli Holding ve ilgili şirketleri, imalat ve proses tesisleri de dahil olmak üzere endüstriyel tesislerin tasarımı ve inşasında lider şirketler arasında yer almaktadır.

Dünyanın önde gelen bilgi teknolojisi ve telekomünikasyon sağlayıcıları için özel üretim tesislerini başarıyla teslim ettik. Darendeli Holding’in ilgili şirketleri, malzeme ambalajlama ve dağıtım, demir cevheri ve çelik, kömür, cam fabrikaları, kâğıt hamuru ve kâğıt, etanol, biyo-yakıtlar ve tünel kontrol sistemleri alanlarında geniş deneyim sahibidir.

SPOR TESİSLERİ

Darendeli Holding ve bağlı şirketleri çeşitli alanlarda büyük spor tesisleri geliştirerek teslim etmiştir.

Yüksek kaliteli ve izleyici dostu yenilikçi tasarım ve yapılara sahip stadyumlar, golf sahaları ve kulüpler, atlı tesisler, su merkezleri ve motor yarışları gibi spor tesislerini geliştirme konusundaki başarımızın altını çiziyor.

LİMAN & RIHTIM PROJELERİ

Darendeli Holding ve ilgili şirketleri, limanlar ve marina işletmelerinde uzun yıllar aktif bir rol oynamıştır.

Darendeli Holding Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da çeşitli liman, ıslah, marina, rıhtım ve iskele projeleri gerçekleştirmiştir.

Deniz ekosistemlerini koruma, olası etkileri tespit etme ve projeye başlanmadan önce hafifletme stratejileri geliştirmeye odaklanıyoruz.