Faaliyet Alanları

İştirak Faaliyetlerimiz

Darendeli Holding bünyesinde hissedarı olduğumuz iştirak şirketlerimiz ile birlikte Güvenlik Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Bilgisayar Ürünleri, Sistem Entegrasyon Hizmetleri ve TV & Medya olarak 5 ana alanda faaliyet göstermekteyiz. Çözüm odaklı çalışan şirketlerimiz, Türkiye’nin 66 ilinde direk operasyonları ile müşterilerine en doğru çözümü sunma prensibi ile hareket etmektedir.


Çalıştığımız Sektörler

Kamu Kuruluşları

Üniversiteler

Belediyeler

Hastaneler

Bankalar

Güvenlik Şirketleri

Alış Veriş Merkezleri

Özel Sektör Kuruluşları

Değerlerimiz...

Teknoloji sektörünün en hassas konusu nitelikli iş gücü üretmektir. Bu bilinçle; nitelikli hizmetin ancak nitelikli insanlarla verilebileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz.

“Büyüyen Türkiye’nin, Büyüyen Teknoloji Hizmetkârıyız.” söylemi ile çıktığımız bu yolda ülkemizin bu alanda gelişimi için var gücümüzle çalışmaktayız.

Katma değerli hizmet üretiminin ülkelerin gelişimi için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile satın alan değil üreten olarak kendimizi konumlamamız gerektiğini biliyoruz.


Şirket Misyonumuz

“Türkiye’nin 66 ilinde doğrudan operasyonumuz ve yüzlerce çalışanımız ile birlikte ülkemizin teknoloji alanında hizmet eden lider şirketlerinden biriyiz. Geleceğin inşaa edilmesinde teknolojinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ve şuuru ile insanımızın hayatını kolaylaştıran teknoloji çözümleri üretmek ve katma değerli hizmet üretiminde Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamak temel hedefimizdir.”